hurtownia dzianiny poliestrowe polary

Hurtownia dzianiny poliestrowe polary

Hurtownia dzianiny poliestrowe polary jest częścią firmy Polska Grupa Tekstylna. Magazyny naszego przedsiębiorstwa są wypełnione tkaninami, dzianinami, dodatkami krawieckimi, akcesoriami. Posiadamy również buty, rękawiczki, a także odzież jednorazową. Jesteśmy światowym dostawcą materiałów na zarówno na odzież roboczą czy specjalistyczną. Naszymi partnerami biznesowymi są wszyscy ci, którzy produkują ubrania. Wybór naszych materiałów jest bardzo szeroki. Zapraszamy do oglądania naszej oferty. Z materiałów, które Wam możemy zaproponować stworzycie dowolne ubranie. Może to być odzież uniwersalna, która nadaje się w każdej sytuacji, a także można stworzyć specjalistyczne uniformy dla tych, co wykonują niebezpieczną pracę.

Hurtownia dzianiny poliestrowe polary – gdzie stosujemy?

Czym są dzianiny poliestrowe polary? To specjalny materiał stworzony z kilku innych. Zacznijmy od początku. Ubranie możemy tworzyć z tkanin lub dzianin. Jak sama nazwa wskazuje – są to materiały wytworzone metodą tkania lub dziania. Poliester natomiast jest włóknem syntetycznym w przeciwieństwie do bawełny. Polar to natomiast specjalna ocieplina powodująca, że ubranie chroni nas przed niskimi temperaturami. Co może powstać z miksu tych trzech?  Chociażby specjalne ubranie robocze. Jak wiadomo – każdy materiał ma swoje wady i zalety. Wadą tkaniny jest to, że ubranie, które z niej powstanie jest luźne.

Oczywiście w niektórych przypadkach może być to zaleta, jednak jeżeli chcemy mieć przylegające do ciała ubranie, to powinniśmy użyć dzianiny. Poliester natomiast w porównaniu z bawełną powoduje, że nasze ciało inaczej zachowa się w interakcji z okryciem. Chodzi o to, że podczas aktywności fizycznej lepiej sprawdzi się poliester, bo dobrze sobie radzi z potem. Bawełna całkowicie wchłania go, więc wystarczy trochę się poruszać, a nasza koszulka będzie wyglądać jak ścierka. Polar na przylegającej do ciała poliestrowej dzianinie spowoduje, że odczujemy dodatkowy komfort, gdy aktywność fizyczna jest wykonywana na świeżym powietrzu w niskich temperaturach. O ile w sporcie rekreacyjnym nie ma to znaczenia, toteż w pracy fizycznej przez 8 godzin ma kolosalne.

Zapraszamy do zakupów

Zapraszamy do zakupów w Polskiej Grupie Tekstylnej. Działamy na 20 rynkach w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Nasze produkty dostaniecie nawet w takich odległych zakątkach jak Wietnam, Turcja czy Brazylia. Jesteśmy także online. Możecie dokonywać zakupów przez naszą platformę B2B, aplikacje Android i iOS, a wkrótce także sklep internetowy. Natomiast każdy, kto preferuje klasyczną formę kontaktu, to może zadzwonić lub napisać do naszego przedstawiciela handlowego.

Więcej informacji na temat hurtowni dzianin poliestrowych polarów znajdziesz tutaj