Buty robocze ESD

Buty robocze ESD są dostępne w asortymencie Polskiej Grupy Tekstylnej. Dzięki naszym materiałom stworzycie kompletne ubrania dla każdej branży, nawet tej specjalistycznej, ale także uzupełnicie je w dodatki choćby w postaci butów. Wyobraźmy sobie, że elektryk wysokich napięć idzie do wykonywać swoje obowiązki w nowoczesnym uniformie, który chroni go przed porażeniem, ale na nogach ma zwykłe trampki. I co wtedy?

Buty robocze ESD – co to?

Po to są właśnie buty robocze znane jako ESD czyli antyelektrostatyczne, chroniące tak samo jak właściwy kombinezon przed porażeniem prądem. W zasadzie to podstawa każdego elektryka, szczególnie tego który pracuje przy wysokich napięciach. Specjalna podeszwa i powłoki są tak skonstruowane, że niebezpieczeństwo pracy jest niwelowane. Przede wszystkim tego typu buty nie mogą zawierać w sobie żadnych elementów, które przewodzą prąd. Dlatego też nie uświadczycie w nich żadnych metali. Dodatkowymi częściami takich butów są specjalne wkładki antyprzebiciowe. W połączeniu z resztą ubrania antyelektrostatycznego, każdy elektryk może być spokojniejszy. Oczywiście jeżeli przestrzega przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Polska Grupa Tekstylna zaprasza wszystkich producentów odzieży do współpracy. Posiadamy szeroki asortyment tekstyliów, który uzupełniliśmy również o buty, rękawice i odzież jednorazową. Jesteśmy dostępni na 20 rynkach z Europy, Azji i Ameryki Południowej. Działamy już od 25 lat, a do tej pory obsłużyliśmy ponad 4000 Klientów. Możecie kupić nasze produkty poprzez platformę B2B, aplikację na Android i iOS, a także w sposób klasyczny czyli kontaktując się z naszymi przedstawicielami handlowymi. W przygotowaniu jest również sklep internetowy.

Z nami stworzycie kompletny strój

Na naszej stronie internetowej podzieliliśmy ofertę na 8 kategorii. Od ubrań roboczych, po dedykowane do różnych zawodów, specjalistyczne, ocieplane, akcesoria, buty, rękawice, dodatki i odzież jednorazową. Z nami stworzycie ubrania dla swoich pracowników lub do sprzedaży dla firm potrzebujących specjalnych strojów. Można u nas wykonać odzież zwykłą z logo przedsiębiorstwa, a można również stworzyć superspecjalistyczne kombinezony dla najniebezpieczniejszych zawodów na świecie. Nasze obszerne magazyny są pełne materiałów. Mamy ich 110 rodzajów w 100 kolorach. Do tego ponad 70 dodatków krawieckich.

Więcej