Buty robocze dla spawacza

Buty robocze dla spawacza są w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Posiadamy pełne magazyny tekstyliów, dzięki którym możecie stworzyć kompletne ubrania do różnych branż gospodarki. Do tego swoich Klientów możecie ubrać także w specjalistyczne buty czy rękawice. Mamy również ubrania jednorazowe. Dlatego też w tej ofercie mieszczą się propozycje dla firm zajmujących się spawaniem.

Buty robocze dla spawacza – czym się różnią?

Może się wydawać, że buty to buty. Po co tworzyć specjalistyczne akurat dla spawacza? Śpieszymy z odpowiedzią. Praca na takim stanowisku jest nieco widowiskowa, bo wykonywane czynności powodują jasne rozbłyski wokół. Warto dodać, że te widowisko może narazić na niebezpieczeństwo tego, kto je tworzy. Wszystko dlatego, że spawanie wiąże się z wytwarzaniem wysokich temperatur, a to natomiast jest powód, dla którego trzeba chronić spawającego. Nie tylko rękawice i specjalne ubranie, nie tylko maska na oczy, ale również buty są równie ważne. Wystarczy, że odpryski spadną na stopy i niebezpieczeństwo gotowe. Zwykłe buty zostałyby uszkodzone, a także stopa. W przypadku butów roboczych dla spawacza tak nie będzie.

Generalnie łączenie ze sobą metali jest zajęciem na tyle niebezpiecznym, że powinno mu towarzyszyć przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Spawanie to nic innego jak rozgrzewanie obu elementów i stopienie. Są różne techniki w zależności od rodzaju metalu. Do klasycznych już dyskusji zaliczyć można chociażby to jak lepiej spawać – elektrodą czy migomatem. Spór chyba nigdy nie zostanie rozstrzygnięty.

Z nami stworzycie kompletny strój

Na naszej stronie internetowej podzieliliśmy ofertę na 8 kategorii. Od ubrań roboczych, po dedykowane do różnych zawodów, specjalistyczne, ocieplane, akcesoria, buty, rękawice, dodatki i odzież jednorazową. Z nami stworzycie ubrania dla swoich pracowników lub do sprzedaży dla firm potrzebujących specjalnych strojów. Można u nas wykonać odzież zwykłą z logo przedsiębiorstwa, a można również stworzyć superspecjalistyczne kombinezony dla najniebezpieczniejszych zawodów na świecie. Nasze obszerne magazyny są pełne materiałów. Mamy ich 110 rodzajów w 100 kolorach. Do tego ponad 70 dodatków krawieckich.

Więcej informacji na temat butów roboczych dla spawacza znajdziesz tutaj